Apie projektą - „Sileo" gyvenimas arčiau gamtos - Nauji kotedžai

Sveiki atvykę į namus!

PLAČIAU
„Sileo“ – pusiausvyra tarp <br/>gamtos ir miesto

„Sileo“ – pusiausvyra tarp
gamtos ir miesto

Tarp žaliuojančių pievų ir miškų, nenutoldami nuo sostinės pulso, atradome tobulą vietą laimingiems namams. Ramioje Narimanto gatvėje kuriasi privati 32 sublokuotų namų gyvenvietė su bendra poilsio ir laisvalaikio zona „Sileo“ bendruomenei bei visa infrastruktūra, reikalinga patogiam gyvenimui. „Sileo“ – gyvenimas arčiau gamtos, tikrumo ir ramybės.

Erdvus nuosavas kiemelis šeimos poilsiui ir pramogoms kiekviename Liepos, Pušies, Beržo ir Ąžuolo tipo kotedže.

Darbų pradžia
2020 m. III ketv.
Darbų pabaiga
2022 m. II ketv.

Kodėl „Sileo“?

Privatūs kiemeliai

Privatūs kiemeliai

Erdvūs, net iki 4 a ploto privatūs kiemeliai, kuriuose gera susiburti po dienos darbų. Šeima be vargo čia įsikurs pramogų ir poilsio erdvę saulės spinduliams gaudyti ar nediduką žalią namų sodą.

Moderni architektūra

Moderni architektūra

Šlaitiniai stogai, vitrininiai langai, išskirtinai aukštos lubos antrame aukšte leis įgyvendinti įspūdingus interjero sprendimus. Moderni miesto stiliaus architektūra leis nenutolti nuo sostinės pulso, o medžio apdaila priartins gyvenimą prie gamtos.

Kokybė be kompromisų

Kokybė be kompromisų

A+ klasė, ekonomiškas dujinis šildymas, ilgaamžės medžiagos. Visiškai sutvarkyta teritorija: asfaltuotas privažiavimas, apšviesta teritorija, įrengti šaligatviai, bendruomenei skirta poilsio ir vaikų žaidimų aikštelė.

15 min. iki centro

15 min. iki centro

Namo vieta Didžiuosiuose Gulbinuose neleis nutolti nuo miesto gyvenimo. Kelionė iki centro Geležinio Vilko gatve truks tik 15 min. Netoliese plėtojamų naujų gyvenamosios paskirties pastatų projektų visuma sukurs šiuolaikišką gyvenamąjį rajoną.

Saugumas ir ramybė

Saugumas ir ramybė

Daugiau saugumo ir ramybės – visą kotedžų gyvenvietę juosia tvora, o įvažiavimą saugo automatiniai vartai.

...

...

... nes įdėjome daug širdies, pozityvių minčių ir sunkaus darbo į kiekvieną kvadratinį metrą, kad šie namai taptų svarbia Jūsų šeimos istorijos dalimi.

Daugiau erdvės
šeimai

Išrankiausių šeimų poreikiams – keturi skirtingo suplanavimo 98–137 kv. m ploto kotedžų tipai: mažesnieji Liepa ir Pušis, didesnysis Beržas ir pats erdviausias – Ąžuolas. Galimybė įsirengti 4-5 kambarius, jaukią privačią lauko terasą, turėti uždarą garažą ar sandėliuką ir vietas dviem automobiliams. Daugiau erdvės stilingiems namams susikurti.

Svajonių namų link.

Kotedžų tipai:

Liepa
98 m2
4 kambariai
Sandėliukas
L Parduota
Pušis
102 m2
4 kambariai
Sandėliukas
P Parduota
Beržas
111 m2
4 kambariai
Sandėliukas
B Parduota
Ąžuolas
136 m2
4–5 kamb.
Garažas
Ą Parduota

Vertybės, kuriomis grindžiame veiklą: patikimumas ir sąžiningumas, iniciatyvumas ir veiklumas, aiškumas.

Plėtotojas

„Recus“ komanda Lietuvoje plėtoja 15 mln. eurų vertės investicinius nekilnojamojo turto projektus.

Kiekvieną projektą detaliai išanalizuojame ir profesionaliai plėtojame nuo pirminės idėjos iki visapusiško paruošimo naudotojams kad tai pasiektume, dirbdami ir kurdami suderiname ne tik skirtingus interesus, bet ir geriausių specialistų kompetencijas.

Plačiau: www.recus.lt

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.

Sutinku